i antialiasing isključi...
Idi u Video settings, uključi advanced opciju (2) i isključi zadnju postavku, neznam sad ime napamet. Ona uspori tako igru..Izvorno postao Babaa
Usput možeš smanjiti sve refleksije i detalje pa kasnije povećavaj po želji, ali bitno da isključiš zadnju postavku..
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
i antialiasing isključi...
Seriously?
Hvala to ću i napravit ali moj ćaća kaže da je to i zbog drivera pa će mi ih instalirati
Lijenost se isplati sada a rad se isplati poslijeJel to to?
na torrentu ima carbon od 6,1 gb... jel to prava igrica ili fake?
ajde neka dobra dusa s flatom nek skine
Izvorno postao symibman
da.... to sam vec vidio prije nekih tjedan dana i ekipa vice da je igra fake....!!!![]()
-alooo bre, idu kobre....
-kobre????
-Da bre...
pa naravno da je fake kakva bi to igra bila od 6GB?????![]()
![]()
A KAJ SAD TI GLEDAS�
NFs carbon demo ima manje od 200 MB, ja sam pokušao skinuti sa par linkova ali ne rade, kao da je propalo u zemlju.Izvorno postao Ifrit
Oblivion ima 4.5 gb a to nije daleko od 6Izvorno postao Ifrit
zašto nebi bila igra od 6 gb to stane na jedan dvd(Dual layer)
ali ovo je vjerovatno fake
demo ima 2500 mb....Izvorno postao alex1
![]()
![]()
-alooo bre, idu kobre....
-kobre????
-Da bre...
Dali je moguće da je ovo cijela igra
http://www.fulldls.com/downloading_games_17437
nebi rekao ima samo 2.09 GB
- Red-Gsm.net -
Nebi ni ja ali ima 599 seedersa i 6010 leechersa
Dalije netko već to skinuo?
NFS Carbon izlazi u 11 mjesecu...ovo sto kruzi netom su fake-ovi...mnogo je ljudi progutalo foru i bezveze skidalo...kada izadje full igra,sigurno ce svi biti obavjesteni![]()
da.... koliko ja znam prava bi igra trebala izaci negdje oko 1.11.Izvorno postao kiki1989
-alooo bre, idu kobre....
-kobre????
-Da bre...
Baš me znima dal će biti onih 49 auta što netko navede kao BLACK LIST...
Samo, jedna jedina Alfa i BMW M3 (onaj stari)... fali mi tu još "normalnih" auta (Alfa 159, Audi A4, BMW 3, BMW 5...) To bi htio vidjet u igrici...![]()
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
Koja će bit najmanja potrebna i optimalna konfiguracija?? Jel tko pronašao?
EDIT:
Pronašao sam ovo, al mi izgleda predobro nekako:
SYSTEM REQUIREMENTS
OS - Windows 2000/XP
Processor: 1.7 GHz or faster
Memory: 256 MB RAM
Hard Drive: 4.7 GB
DVD Drive - 8 SPEED
Video Card: 64 MB*
Sound Card - DirectX 9.0c compatible
DirectX - Version 9.0c
Online Multiplayer: 512 Kbps or faster; 2-8 Players
Input - Keyboard, Mouse
Optional: USB Steering Wheel / Dual Analogue Gamepad
EDIT EDIT:
Confirmed Cars
The following cars have been confirmed by EA one way or other to be in the game. For the most part, the cars presented have been offically announced in the various car list announcements made by EA over the past few months.
Muscle
1967 Chevrolet Camaro SS
2006 Chevrolet Camaro Concept *
1970 Chevrolet Chevelle SS 454
2006 Chevrolet Corvette Z06
2005 Chrysler 300C SRT-8
1971 Dodge Challenger **
2008 Dodge Challenger
1969 Dodge Charger R/T
2006 Dodge Charger SRT-8
2006 Dodge Viper SRT-10
2006 Ford Mustang GT
1967 Ford Mustang Shelby GT500
2007 Ford Mustang Shelby GT500
1970 Plymouth Barracuda
1970 Plymouth Road Runner
2006 Pontiac GTO
2005 Vauxhall Monaro VXR
Tuner
2004 Infiniti G35
2004 Lexus IS300
2007 Mazda 3 Mazdaspeed
1999 Mazda RX-7
2003 Mazda RX-8
1999 Mitsubishi Eclipse GSX
2006 Mitsubishi Eclipse GT
2006 Mitsubishi Lancer EVO IX MR
1992 Nissan 240 SX *
2006 Nissan 350Z
1999 Nissan Skyline R34 GT-R
2005 Renault Clio V6
2006 Subaru Impreza WRX STI
1986 Toyota Corolla GT-S (AE86)
1992 Toyota MR2
1999 Toyota Supra
2006 Volkswagen Golf R32
Exotic
2006 Alfa Romeo Brera
2004 Aston Martin DB9
2007 Audi R8/LeMans Quattro
2003 BMW M3 GTR
2005 Ford GT
2007 Jaguar XK *
2006 Koenigsegg CCX *
2006 Lamborghini Gallardo
2004 Lamborghini Murciélago
2006 Lamborghini Murciélago LP640
2004 Lotus Elise 111R
2006 Lotus Europa S
2005 Mercedes-Benz CLK500
2005 Mercedes-Benz SL65 AMG
2004 Mercedes-Benz SLR McLaren
2006 Pagani Zonda F **
2006 Porsche 911 GT3 RS
2006 Porsche 911 Turbo S
2004 Porsche Carrera GT
2006 Porsche Cayman S
* - Only available in the Collector's Edition
** - Only available in the EA Downloader version
Zadnji uredio Symbeq : 23-10-2006 u 10:40
Horsepower is the force determined by how fast u hit the wall.
Torque is the force determined by how far u push the wall when u hit it.....
...igrao demo, igrica je za bacit, nema niti 5% realnosti ideš s autom neznaš gdje treba ić samo se odbijaš po mraku, skinuo sam neki demo koji nema ceste ili je to tako zapravo neznam, sve u svemu 2/5 moja ocijena
![]()
- Red-Gsm.net -
Mislim da ima na ovoj stranici www.projectw.org ful NFS carbon igra.
Na toj stranici ima sve sto ti srce zeli.
Pregledaj te ju.
Ja osobno obozavam sve dijelove NFS-a.![]()
Pozdrav![]()
meni se skida demo...ima 650mb...![]()
e molim vas ako je neko testiro ful verziju i skinuo ju od negdi nek da link ili nek posalje pm...
ali da je 100% siguran da radi!
Važno je da se trguje
- Red-Gsm.net -
Just, LOOOL!!!![]()
Moj stari nick je bio: Bare_st
C2D E8200, MB Gigabyte P35-DS4, 2GB Samsung Supertalent CL4 ddr2 / 2gb OCZ platinum rev 2 4-4-4@2.1v , Gainward Bliss 8800GTX 768MB, Samsung SM P2450HD...
Ako može i meni da posalje link na pm.Hvala.Izvorno postao reno666
ja sam demo skidao s http://www.gamershell.com/download_16174.shtml ali vjerujte mi neisplati se skidat
- Red-Gsm.net -
skinuo sam ga... neki "nfs carbon EU"
ljepo ga instaliro i sve glatko ide...
pokrenem igru i reseta mi se odjednom![]()
![]()
![]()
ne kuzim!!!
ako neko zna zakaj nek javi!
Važno je da se trguje
to ti se restarta zbog grafičke koju imaš i jesi skinuo demo ili full verziju?
Bookmarks