Mislim da ti je to, recimo kada imaš onu "lisnicu" na mobu, i onda ima svoj neki pristupni kod koji ti upišeš... E sad, ako si zaboravio taj kod, onda upišeš taj master code, i onda možeš otvoriti "lisnicu" i postaviti vlastiti kod...

Nadam se da smo obojica mislili na isti master code...