= Citat = Izvorno postao leoo
Pitanje za frenda:

Koji software i driveri su mi potrebni za prebacivanje file-ova na k700i

BTW Može li mi tko opisati kako funkciomira i zašto služi remote control...
Software ti ne treba iako mozes koristiti Mobile agent.

Driveri ti trebaju oni koje dobijes na CD - u sa mobitelom.

Remote control je SW koji ti omogucuje da preko IC - a svoga mobitela kontroliras uredjaje kao sa njihovim daljinskim upravljacima.