= Citat = Izvorno postao gog
Daj nemoj mi reći da IE koristiš, sramote...

Ako ti je 40mb puno da vidiš tek koliko firefox ždere memorija je jeftina, ne treba se previše uzbuđivati... Što se WYSIWYG tiče, ako ne rade u Operi onda su ionako sranje, s tim da su WYSIWYG editori općenito sranje, barem ne bez tidy-a na serverskoj strani. Nevalidirani html dokumenti su odavno out
pogledaj ovu stranicu http://geniisoft.com/showcase.nsf/WebEditors podrska za operu je jadna (ako je ono sta tam pise istinito

memorija mi nazalost nije tako jeftina jer sad u laptopu imam 256 rama neznam koliko se jos moze dodati ali ipak pazim slobodnu memoriju