Evo upravo sam nadogradio na full v9 i zadovoljan sam ko i uvjek s Operom!
Inače , izašla je i mala nadopuna i ispravci nekih bugova!
LINK:http://my.opera.com/desktopteam/blog/show.dml/311780

Pozdrav!