sumnjam, pošto igra radi bez instalacije
di si to uopće čuo-vidio?
When shit turns to gold, the poor will be born without ass
kak radi bez instalacije???
i bash si zagoracpadaj dođi malo igrat..
evo danas samo opet stavio onaj kod za ime..smrzne mi se igra..iopet nestane..
“I quit, I give up, nothing's good enough for anybody else, it seems...When I'm all alone it's the best way to be. When I'm by myself nobody else can say goodbye. Everything is temporary anyway.”
naaah...Ubiti, kome padaju performanse windowsima? Servis bi se vidio u computer manageru. Koja igra bi uopče trebala tak neke, osim dragog nam Steama![]()
When shit turns to gold, the poor will be born without ass
evo skinuo igru s neta,napravio update,otišao na službenu stranicu da se registriram i nemogu nać fakin link za registraciju,jedino sto sam nasao na toj stranici neki link za NADEO i neke linkove di pise da mos osvojit 40000$,moze mi rec neko di se mogu regat????
jel mi mozhe tko sprzhit trackmaniu nations jer ja nemrem sam tak skidat po 200mb![]()
Nokia-5110.3310.3510.6070.6230.6260.6230i.6280.8910.8310 ..Motorola-v3.v3i.k1..LG-ke800..Samsung-s5230.d600.e900.u600.u900.i900 Omnia..HTC-Wilidfire..Ericsson-a1018s.t29s.. SonyEricsson-t310.v610.s500.k750.j300..BlackBerry-8310 Curve..Siemens-S65
“I quit, I give up, nothing's good enough for anybody else, it seems...When I'm all alone it's the best way to be. When I'm by myself nobody else can say goodbye. Everything is temporary anyway.”
kad otvorim igru otvori mi se prozorcic sa opcijama play,configure,help,update i exit nigdje nema register.
i jos nesto kad stisnem play samo se zacrni ekran i pokaze gore u desnom kutu please wait i vrati me na desktop jel to normalno dok se ne registriram.
jok...
uletis u igri i onda kad se ides spojit se regas...
“I quit, I give up, nothing's good enough for anybody else, it seems...When I'm all alone it's the best way to be. When I'm by myself nobody else can say goodbye. Everything is temporary anyway.”
evo uspio,morao sam ponovno instalirat igru.
i jos nest dosta je teska igra,treba vježbe.
Trackmania Color Coder
...pomoću ovog programčića si možete odrediti boju tako da kopirate dobivene kodove prije samog nicka...
...primjeri: kod za bijelo - FFF , za plavo - 00F , itd...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
igra josh netko??
ja sam zaboravio onaj server na kojem smo igrali tijekom svibnja i ubirali puno bodova (barem ja)..pa ako netko zna da javi..neshto mini tracks..
“I quit, I give up, nothing's good enough for anybody else, it seems...When I'm all alone it's the best way to be. When I'm by myself nobody else can say goodbye. Everything is temporary anyway.”
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
ja isto nisam dugo igral..negdje sam 44x...team je u banani...
“I quit, I give up, nothing's good enough for anybody else, it seems...When I'm all alone it's the best way to be. When I'm by myself nobody else can say goodbye. Everything is temporary anyway.”
pa mogli bi bacit tu i tam malo. Bar da gume ne istrunu ..^^
When shit turns to gold, the poor will be born without ass
...o pa da, kak sam na verta mogo zaboravit :stupid:...budemo jedan dan...sutra ne mogu, u subotu radim - tek nedjelja...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
ja sam evo danas poceo igrat i moram rec da je to lagano piljenje zivaca,one staze sa hrpom walldrivea me ubijaju u pojam!
B-boy for life and beyond that!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OŽIVLJAVANJE TEME
Iako je dugo vremena prošlo kako je ova tema bila aktivna, "vraćam" ju da ljude podsjetim na ovu veoma zabavnu i besplatnu igru.
Već je dosta vremena prošlo kako je igra updateana te se sada naziva Trackmania Nations Forever. Ukoliko volite trke i zabavu - ova je igra za vas.
Pitanja i dojmove možete ostavljati ovdje.
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
Bookmarks