Pitanje je imaju li oni pravo na to. Kad sam ja potpisivao ugovor to je pisalo samo u pitanjima i odgovorima, a ne u uvjetima korištenja. Trebalo bi tu nešto pokreniti. Oni nas možu s*ebati samo tako. Mi potpisujemo biancho ugovore na godinu dana (oni imaju pravo mijenjati uvjete korištenja usluge)!!!
Druga stvar je pitanje imaju li oni pravo ograničavanja vrste prometa. Zamislite da sad t-com zabrani FTP ili WWW!!!
P.S. Moy prošli post se odnosio na rad kartice u mobitelu, a ne skype!


no vani je to malo osjetljivije jer u Finskoj npr za cca100e/mj imaš flat rate na UMTSu. pa tu bi se pričalo i surfalo do mile volje
Odgovori uz citat

Bookmarks