Teoretski je mogiče... Ali u praksi jako teško.. Jel bi se morali točno podudarati zvuk koji proizvedeš i onaj integrirani u program..
zna li netko za nekakvu aplikaciju za nokiu koja bi mogla desifrirati morsovu abecedu? barem ime aplikacije..onda cu ju sama pokusati naci na netu..pliz..
znaci nebi to bio program koji bi smsove slao u morsovoj abecedi nego kad bi mobitelom snimio zvuk neke poruke na morsovoj abecedi pa da mob to onda prevede u tekst..
je li to uopce moguce?![]()
Zadnji uredio mania : 19-06-2006 u 15:48
Teoretski je mogiče... Ali u praksi jako teško.. Jel bi se morali točno podudarati zvuk koji proizvedeš i onaj integrirani u program..
Pad sistema...Zamisli da više ničeg nema,nema problema,lošeg društva,loših žena i sistema...
Tremovci rulaju! ima ko Tajnu crne kutije?
Evo ti nešto slično šta tražiš ( text pretvara u Morse code) samo šta je ta aplikacija za UIQ mobitele, možda postoji i za symbiane neznam??
Code:http://www.dotsis.com/mobile_phone/showthread.php?t=11130&highlight=morse>othread
It has to start somewhere it has to start sometime what better place than here what better time that now!!!
Postoji i Java aplikacija koja radi isto, ali osim za zabavu nema praktične koristi od nijednog takvog programa.
Ako ti je potrebna Moresova abeceda, onda ju je najjednostvanije naučiti.
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
Ja sam pronašao ovaj
Morse Texter
SVE JE MOGUČE SAMO NETKO TO TREBA I NAPRAVITI!!!!!!
Zadnji uredio VuKi : 19-06-2006 u 23:35
"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi."
George Eliot
Bookmarks