ah kak da onda winamp prebacim na mob??
ah kak da onda winamp prebacim na mob??
neam ni jedno ni drugo neka skupina filova koja prek midmana preba prebacit, ali imaš li ti jar ili jad?
tema o problemu usb povezivanja ovdje staje.Izvorno postao Keyser
o prebacivanju igara postoji masa tema, pa se posavjetuj sa njima.
Bookmarks