pa u biti ja sam mu pojednostavio instalaciju, a ovdje se to sve instalira preko PST-a. No ako mu ovaj postupak ne pomogne, onda stvarno k vragu!Izvorno postao JA_SAM
![]()
pa u biti ja sam mu pojednostavio instalaciju, a ovdje se to sve instalira preko PST-a. No ako mu ovaj postupak ne pomogne, onda stvarno k vragu!Izvorno postao JA_SAM
![]()
gogs daj mi pošalji sve drivere ili daj link drivera koje si ti snimio za svoji mob!
Dok ti se GoGs ne javi prouči ovo! http://cafe.mobil.hr/showpost.php?p=...&postcount=295Izvorno postao Keyser
Evo ti odmah i driveri: http://rapidshare.de/files/10619572/...s_v29.rar.html
Taj tutorial se odnosi i na tvoj mob da nebi pomislio da je samo za v360![]()
uspio sam...
samo sad sam išao prebacit winamp na mob s motomidmanom i piše mi:
unsupported platform, can't continue.
što to znači??
ah kak da onda winamp prebacim na mob??
Bookmarks