ako trazis PST, evo ga tu: http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=6895
ako trazis PST, evo ga tu: http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=6895
A jes probao očistiti kontakte kabla?
I kakve drivere sa cd-a. Na cd-u su driveri obično od kabla ili sl.
Kad te traži drivere trebaš ga poslat u folder od PST-a a ne na cd ili šta ja znam. U samom folderu PST-a su ti svi driveri. Tamo ga pošalji i trebao bi radit. I malo poćisti kontakte (alkohol, malo ih zagrebat tankim šarafcigerom ili nešto).
Kupujem minsko polje za ugodne šetnje s punicom.
ma promjenio sam vec 3 kabla, snimio sam od pts drivere i isto sranje!
Odakle si??
Da ti netko do dodje napravit![]()
A mobitel? Jesi čistio kontakte na mobitelu., to češče neg kabal.
Kak motorole imaju nezaštičene kontakte za kabal, tak se na njih u đepu nasere svakakvih sranja (zamaste se i sl). Probaj njih dobro očistiti.
Kupujem minsko polje za ugodne šetnje s punicom.
ma to nema veze ak mi motoeditor radi bez pol frke samo sto nemogu javu snimit!
ima li tko link za RSD lite da probam !?
Bookmarks