= Citat = Izvorno postao darius
Pa taj meni šljaka na V620 i na V600, nek proba, nemre fulat. Usput oni stringovi iz shokodeca men ne rade s ovim editorom.
dali su upalio lp editor i onda parse language pa save strings, tako sam ja napravio i radi bez beda, shxcodec ti ga sejva kao txt a ti ga preimenij u .lp pa ce ti se odma pokazati u lp editoru a i ne moras al onda kad otvaras moras izabarati all files i onda ce ti program vidjeti tvoj file