Izvorno postao zvijerka ma ja nikako da to sve naštimam, popizdio sam i odustao. bolje da prestanem prije nego nešto napravim kompu ili mobitelu! i ja toliko ima gluposti da popizdim i usto ništa ne napravim... program je katastrofa...
Seriously?
Pravila foruma
Bookmarks