Malo sam gledao i stavio ja kao poruku pjesmu jednu (Sean Paul - Like glue) i uglavnom ta je pjesma svirala 4 minute bez obzira što sam ja pročitao poruku... Jel znaš kak da je prekinem ak pročitam![]()
Malo sam gledao i stavio ja kao poruku pjesmu jednu (Sean Paul - Like glue) i uglavnom ta je pjesma svirala 4 minute bez obzira što sam ja pročitao poruku... Jel znaš kak da je prekinem ak pročitam![]()
ugasiš pa upališ program... ali stavljat čitavu pjesmu da svira prilikom dolaska poruke je djetinjarijaIzvorno postao mbusic
![]()
Seriously?
Bookmarks