Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 820

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    /
    Mobitel
    Galaxy S
    Operater
    VIP
    Postova
    534
    Bodovi
    5.566
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.566, Nivo: 17
    Bodovi: 5.566, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tomy23 Pregledaj post
    ma nema sanse,pa bili bi jako glupi da ga ne daju paralelno sa ovom akcijom 50%
    Valjda bi bilo za njihov džep logičnije da ga NE daju sa akcijom 50%.

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    vž-zg
    Mobitel
    Nokia 6500s,samsung B2100
    Operater
    vip,T-mobile,tele2
    Godina
    43
    Postova
    622
    Bodovi
    9.427
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao hp compaq Pregledaj post
    Valjda bi bilo za njihov džep logičnije da ga NE daju sa akcijom 50%.
    ja mislim da im je akcija super i da ce imat velik odaziv,a ako ponude uz nju i iphone uz neku normalnu cijenu, akcija ce biti jos uspjesnija i mozda ce i dio t-mobile potrosaca prijeci k njima..
    to je samo moje misljenje.
    gidi jap!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. nova ponuda od T-mobile-opet zamjena uređaja
    By Paramount in forum T - Mobile
    Odgovora: 72
    Posljednji post: 04-03-2006, 00:32
  2. VIPnet korigirao cijene uređaja
    By sms freak in forum A1
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 02-05-2003, 19:34
  3. VIPnet snizio cijene MMS uređaja
    By sms freak in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 03-04-2003, 20:45

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove