@ i969i & lika091
Bolje da onda uzme w350 u Simpi za 450kn i otkljuca ga za oko 100kn, pa mu jos ostane 300 kunica![]()
@ i969i & lika091
Bolje da onda uzme w350 u Simpi za 450kn i otkljuca ga za oko 100kn, pa mu jos ostane 300 kunica![]()
ma i ja mislim da je to navlakuša. zamisli za produženje preplate za W350i trebao si platiti 1KN!! ..dodjem do njih, kad ono..fizicki ga nemaju. smradeci.
da ste vidjeli lika, valjda je mislio da cu uzeti drugi mobitel, jesam qurac! samo sam se pokupio. lik me je cudno pogledao, valjda nije shvatio..
šta taj tmobile izvodi..da svaki mob mora imati t-mobile logo?!
Bookmarks