Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 820

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    28.693
    Nivo
    41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ i969i & lika091

    Bolje da onda uzme w350 u Simpi za 450kn i otkljuca ga za oko 100kn, pa mu jos ostane 300 kunica

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran100 Experience Points10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Brinje
    Mobitel
    Moto G
    Operater
    Bonbon
    Godina
    41
    Postova
    634
    Bodovi
    19.568
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.568, Nivo: 33
    Bodovi: 19.568, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 99,2%
    Ukupna aktivnost: 99,2%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 10aLEX Pregledaj post

    Bolje da onda uzme w350 u Simpi za 450kn i otkljuca ga za oko 100kn, pa mu jos ostane 300 kunica

    Zaboravio si da u Pošti dođe 398 kn.
    ....

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranOverdriveTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    DS9
    Operater
    Tele2
    Godina
    38
    Postova
    1.796
    Bodovi
    47.378
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao lika091 Pregledaj post
    Zaboravio si da u Pošti dođe 398 kn.
    kolko ja znam.. više ih nema... barem na mojoj pošti

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Your first GroupVeteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    ja sam junak iz doline,iz 3PM!
    Mobitel
    G810
    Operater
    tomato
    Godina
    83
    Postova
    277
    Bodovi
    4.961
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.961, Nivo: 16
    Bodovi: 4.961, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    SEW350i -
    = Citat = Izvorno postao lika091 Pregledaj post
    Zaboravio si da u Pošti dođe 398 kn.
    di u kojoj pošti, reci mi kordinate i ulicu?

    još nešto, pišto je simpa, da li na njemu piše T-mobile?

  5. #5
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    28.693
    Nivo
    41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao i969i Pregledaj post
    SEW350i -

    di u kojoj pošti, reci mi kordinate i ulicu?

    još nešto, pišto je simpa, da li na njemu piše T-mobile?
    To ti je bilo jos pred Novu godinu, ali naravno nisi je moga naci u postama (mislim da je netko spominjao glavnu postu kod kolodvora u Zg ). Ja sam gotovo sve u Os obisao i nije je bilo (to je bilo vise navlakusa).
    Svi mobiteli u t-mobile imaju t-mobile logo

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Your first GroupVeteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    ja sam junak iz doline,iz 3PM!
    Mobitel
    G810
    Operater
    tomato
    Godina
    83
    Postova
    277
    Bodovi
    4.961
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.961, Nivo: 16
    Bodovi: 4.961, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 10aLEX Pregledaj post
    To ti je bilo jos pred Novu godinu, ali naravno nisi je moga naci u postama (mislim da je netko spominjao glavnu postu kod kolodvora u Zg ). Ja sam gotovo sve u Os obisao i nije je bilo (to je bilo vise navlakusa).
    Svi mobiteli u t-mobile imaju t-mobile logo
    ma i ja mislim da je to navlakuša. zamisli za produženje preplate za W350i trebao si platiti 1KN!! ..dodjem do njih, kad ono..fizicki ga nemaju. smradeci.
    da ste vidjeli lika, valjda je mislio da cu uzeti drugi mobitel, jesam qurac! samo sam se pokupio. lik me je cudno pogledao, valjda nije shvatio..

    šta taj tmobile izvodi..da svaki mob mora imati t-mobile logo?!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. nova ponuda od T-mobile-opet zamjena uređaja
    By Paramount in forum T - Mobile
    Odgovora: 72
    Posljednji post: 04-03-2006, 00:32
  2. VIPnet korigirao cijene uređaja
    By sms freak in forum A1
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 02-05-2003, 19:34
  3. VIPnet snizio cijene MMS uređaja
    By sms freak in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 03-04-2003, 20:45

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove