Eto ja sam prije koji dan uzeo Nokiu N81 na pretplatu (produzenje), i ja sam se ugodno iznenadio da je mobitel otkljucan, a i nije brandiranSUPER !!!
![]()
Eto ja sam prije koji dan uzeo Nokiu N81 na pretplatu (produzenje), i ja sam se ugodno iznenadio da je mobitel otkljucan, a i nije brandiranSUPER !!!
![]()
Samo par postova gore tj pri vrhu stranice lijepo piše.![]()
Svi uređaji koji koštaju više od 2391 kn nisu zaključani na mrežu,iznimka je Nokia 7390 koja je i brandirana.
2391 kn je limit do kojega su mobiteli zaključani u većini slučajeva (neki uređaji koji su koštali više i u međuvremenu pojeftinili su ostali otključani).
Iznimke su BlackBerry,modemi i slični uređaji.
Evo predzadnji VIPnetov cjenik,mobiteli kojima je nakon broja šifre stavljena * su zaključani na mrežu.
Zadnji uredio sms freak : 16-03-2008 u 22:24
Bookmarks