nokia 2610 za 151kn, s time da vam ide na postojeći vip broj 120kn, svaki mjesec 20kn i tako 6 mjeseci...dns ja uzo 1 komad...
nokia 2610 za 151kn, s time da vam ide na postojeći vip broj 120kn, svaki mjesec 20kn i tako 6 mjeseci...dns ja uzo 1 komad...
oglasnik.pforum - biker boy
Novo u ponudi
Nokia 8800 Arte
Samsung SGH-M110
Od ponedjeljka službeno u ponudi:
Samsung SGH-E250 pink
Sony Ericsson S500i gold
sve cijene su iste kao i za uređaje u već dostupnim bojama,samo za pretplatnike zasad
i Vipme Homebox Call (4G) ; samo uređaj:391,00 kn http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=8748542&idnews=632466
Zadnji uredio sms freak : 02-03-2008 u 03:41
Zadnji uredio Inovator : 15-03-2008 u 23:53
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
Bookmarks