Izvorno postao pero1985 novo....... motorola razr2 v9....... cijena uredaja 3091kn...... http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=16569495&idphone=1327 Ovo je V8 po GSMareni, da li se zna što oni imaju?
www.karate-nedelisce.hr "Zaklela se zemlja raju da se sve tajne (laži) doznaju"
Izvorno postao ztopolnj Ovo je V8 po GSMareni, da li se zna što oni imaju? po cemu si ti to zakljucio??? v8 nema utor za mem karticu i debljina je 11.9mm, a v9 ima utor i debljina mu je 13.3mm...
----------Sony Ericsson----------
Pravila foruma
Bookmarks