ja mislim da je obican...ako pogledas slike na njihovim stranicama vidit ces da na njemu ne pise vodafone...a i bio sam jucer u vip centru i nisam vidio nigdje vodafone oznake...
ja mislim da je obican...ako pogledas slike na njihovim stranicama vidit ces da na njemu ne pise vodafone...a i bio sam jucer u vip centru i nisam vidio nigdje vodafone oznake...
----------Sony Ericsson----------
Tak se i meni cinilo, al sam onda isao gledati ponude za prelazak sa vipme na pretplatu i naisao na ovo
Things will not calm down, in fact, they will calm up!
Definitivno su u pravu!! Ja sam postao zvukoholicar!
novo u ponudi.......
nokia n81.......cijena 4291kn
http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=16569495&idphone=1299
nokia 6500 slide.........cijena 3591kn
http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=16569495&idphone=1319
![]()
----------Sony Ericsson----------
Bookmarks