jel netko zna kad ce u vipa doći mobitela u prepaid ponudi,dali 16.09. ili jer sada ima 6-7 modela samo
Izvorno postao Destructor jel netko zna kad ce u vipa doći mobitela u prepaid ponudi,dali 16.09. ili jer sada ima 6-7 modela samo bit ce od 17.9. nova ponuda, tj nova akcija...jer je 16 nedjelja... samo me zanima oce sta pametno staviti
----------Sony Ericsson----------
Pravila foruma
Bookmarks