Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 820

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Godina
    39
    Postova
    367
    Bodovi
    7.688
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.688, Nivo: 20
    Bodovi: 7.688, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao sms freak Pregledaj post
    U najavi: Vodafone Live! Nokia N95 za 5991kn
    Zar se mogu u Symbian integrirati Vodafone Live sranja!? Znam da ni N73, N80, E65 itd. nisu imale te gluposti po sebi.

    To onda vjerojatno znači i da će biti kodirana na VIP, što prethodno navedene također nisu bile.
    Zadnji uredio vladobrad : 25-05-2007 u 11:58

  2. #2
    SMSator Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    LG L90 Dual
    Operater
    vip TELE2
    Godina
    45
    Postova
    3.134
    Bodovi
    68.694
    Nivo
    63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao vladobrad Pregledaj post
    Zar se mogu u Symbian integrirati Vodafone Live sranja!? Znam da ni N73, N80, E65 itd. nisu imale te gluposti po sebi.

    To onda vjerojatno znači i da će biti kodirana na VIP, što prethodno navedene također nisu bile.
    Nisi nikad vidio TIM ili Vodafone N70? Pa naravno da se može integrirati (u sve mobitele se može).

    To ne znači da će biti zaključana na VIPnet mrežu,a i nema oznaku da je zaključana kao ostali koji jesu.
    Ako nekome treba popis mobitela u VIP ponudi sa informacijom dali je ili nije zaključan na mrežu,slobodno me kontaktirajte.Po potrebi mogu stavit i popis ovdje.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. nova ponuda od T-mobile-opet zamjena uređaja
    By Paramount in forum T - Mobile
    Odgovora: 72
    Posljednji post: 04-03-2006, 00:32
  2. VIPnet korigirao cijene uređaja
    By sms freak in forum A1
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 02-05-2003, 19:34
  3. VIPnet snizio cijene MMS uređaja
    By sms freak in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 03-04-2003, 20:45

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove