= Citat = Izvorno postao T-Maca Pregledaj post
Hehehe, evo danas otišao i kupio 6120 Classic i super je mobitel. Totalno zakon. Oprema je siromašna, ali tu je sve što treba za fin početak. Mobitel sam platio 691 kunu (670 kuna za gotovinu) i dobio sa njim osnovnu opremu (mob, bateriju, punjač, USB kabel i sluške). Ne dolazi čak ni PC Suite CD ni memorijska kartica pa sam uzeo svoju iz TyTN-a. Najveće iznenađenje je da uređaj radi i na Tele2 mreži (otključan je) iako je brandiran. Sad u njemu veselo imam Tele2 Knock Out tarifu I sve radi fantastično.
Ja se sutra isto idem raspitati da li mogu uzeti mob za tu cijenu!

Da li si ti dobio kakvu ponudu od VIP-a ili si samo otišao i zatražio taj mob?