pitao ja....Izvorno postao tomy81
mozda sredinom tjedna, a ako ne oinda iduci tjedan, no nisu ni to sigurni![]()
.ebeno je to da stave mob u ponudu, a nemaju gavec duze vrijeme
![]()
![]()
![]()
sta drugo nego da se smijes....
pa dodju ljudi tamo, prodavaci kazu da imaju sve ostale modele....i ljudi kupe, ah staces.....bitan je marketing valjda, a ne kvaliteta usluge i ponude


Odgovori uz citat
.
heehe

Bookmarks