"Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs
moj desire je otkljucan...kupljen u vipu sredinom 7.mjeseca...
Eto, tolko o tome. Neki dan sam procitao da je frajer pred 2 tjedna kupio Desire sa AMOLEDom isto otkljucan a ja sam kupio HD2 4 mjeseca nakon sto je izasao isto otkljucan. To je sve relativno, tako da nemojmo spamat. Zanima me konkretan odgovor od nekog tko radi tamo ili ima pouzdanu info da li su za sada Desire HD otkljucani na sve mreze. Hvala![]()
Horsepower is the force determined by how fast u hit the wall.
Torque is the force determined by how far u push the wall when u hit it.....
Onda je od HTCa SLCD verzija Desirea samo bila zakljucana![]()
"Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs
***novo u ponudi***
BlackBerry Torch 9800
Cijena mobilnog uređaja - kn
http://www.vipnet.hr/privatni-pretpl...i/-/phone/3151
novo u vip-me
ZTE S202
cijena vip-me kompleta 299kn
http://www.vipnet.hr/ponuda-vipme-kompleta/-/phone/3431
![]()
----------Sony Ericsson----------
Desire HD na VIP-u = Zaključan! Provjereno
Horsepower is the force determined by how fast u hit the wall.
Torque is the force determined by how far u push the wall when u hit it.....
eo do 15og traje stara vip ponuda mobitela.,mislite li da ce onda ic bozicna ponuda ?bas me zabima oce bit ista novo ali predpostavljam da ce opet vip staviti iste isfurane mobitele.,no ajd da bar onda stave u pol cijene kao cookie prosle godine ywaaaaah
on ide sigurno,ali ne u pola cijene-nego duplo![]()
eo nova bozicna ponuda mobitela...
http://www.vipnet.hr/vipme-mobilni-u...vipme-kompleti
znaci nist posebno.,skoro nist nije ni pojeftinilo osim nokie 2730 koja je sad 299kn komplet...
zbilja.,mogli su stavit neke popuste kao prosle godine ali mozda to bude jos kasnije ima vremena...al zbilja je sramota nudit cookie ua 599kn i ovog bozica dok je prosle godine bila ista takva cijena.,užas...
samsung c3300-599kn new u ponudi
http://www.vipnet.hr/ponuda-vipme-kompleta/-/phone/3430
nokia 2710 navigator new u ponudi-799kn komplet preskupo
http://www.vipnet.hr/ponuda-vipme-kompleta/-/phone/3253
al možda budu i nešto preuredili idućih dana
edit:sad su makli nokiu 2730 iz posebne ponude i nepise da je vise ima za 299kn??'wtf?
a u ponudu u posti su stavili lg gu200 za 199kn.,e taj mi bas odgovara.,bas mi treba nesto jeftinije...
Zadnji uredio Expresso : 19-11-2010 u 19:13
Covjece ovaj Vip ima krs ponudu vec par godina, totalno sam nezadovoljan.
Osim ovih koji su sada u božićnoj ponudi (gdje su vremena kad smo stajali u redovima za T610, V360v i sl...) trebali bi se još pojaviti LG GU200, Samsung E2121 i Nokia 2690. Ukratko, jedna velika nula.
a kada bi otprilike trebali stići ti mobiteli.,pošto je ovaj lg u ponudi u pošti već...
ja sam se nadala da ce iphone u bozicnu ponudu, pa sam mislila mamu nagovorit da ga uzme...samo kaj brijem da nece taj iphone u ponudi valjda dok ne izade novi iphone...bzvz
Toše hajde da napravimo zvjezdano nebo...budi najsjajnija zvijezda na njemu a ja ću biti tvoj odsjaj u jezeru suza!
R.I.P.-16.10.2007.
kakvi su ovo klosari... iPhone ce doc mozda do drugog bozica...
What else you gonna do on a saturday?
ma nema sanse,pa bili bi jako glupi da ga ne daju paralelno sa ovom akcijom 50%
gidi jap!
ja sam ćuo iz prilično povjerljivog izvora da kreću 2 tjedna prije božića. i slažem se s tomy23 - mislim da ako žele zaraditi i ako su imalo pametni, dat će ga prije... inače će ih T-comovci oprati (jer budimo realni, svi za božić žele ajfon![]()
)
svi za bozic zele iphone??smijesno...mislim da je vip ionako vec zakasnio sa iphone-om,onaj ko ga je htio kupit,kupio ga je.a druga prednost t-coma su bodovi kojima se jos snizava cijena uredaja.vip to nema.isplatit ce im se tek kada izade novi iphone,tek ce tada konkurirat.jedino da sad stave zbilja niske cijene uredaja,sto je tesko za povjerovat.
a neznam, meni tak svejedno. nisam aš neki apple fanboy, al steko sam dojam da ga dosta ljudi želi jer stalno cvile "kad će-kad će"![]()
Bookmarks