na v3x
kako da ih generiram?
ovo javja u midwayu:
Opening JAR file.............[FAILED]
JAR downloading failed
na v3x
kako da ih generiram?
ovo javja u midwayu:
Opening JAR file.............[FAILED]
JAR downloading failed
jel je odabran dobar port??? pogledaj u device menageru na kojem je portu!!Izvorno postao daspei
da port je dobar ne javlja error pri detekciji moba vec pri downloadanju aplikacije na mob
ovo javi pri kliku na Send JAD: Opening JAD file.............[OK]
Connecting the phone.........[OK]
Transmitting data blocks.....[OK]
Completing transmission......[OK]
Download error javlja pri sejvanju na mob
generiraš sa Jad creatorom....i jad i jar moraju biti u istom folderu i kompatibilna app za tvoj telefon. O kojojoj igri je riječ?
JAD generator http://rapidshare.de/files/15468755/JADgen.ZIP.html
ubaciš jar unutra i ova app napravi .jad
čini se nevalja aplikacija....nek me ispravi netko ako griješimIzvorno postao daspei
Izvorno postao tomo
nisu valjale apps sada je ok
...ajd OK, glavno da je dobro![]()
Bookmarks