imao sam i ja vs3,to kaj svi pisete o ekranu evo oda cu i ja,stvaro je ok al se isto tako ne vidi bas neka razlika od 256t,mob je ok,malo je veci al me cak ni to nije smetalo,moje primjedbe na taj mob su bile kaj nema bluetooth i bio je dosta tih,melodije nisu bas glasne,necu govorit i o portu za memorijsku kojega takoder nema.no zato sam ga prije godinu dana prodao za 600kn sa garancijom i u super stanju,osim sa ogrebotinom koju svaki vs3 dobije od odklapanja.
Bookmarks