evo, i ja ga imam par dana (inace je star 13 mjeseci mob) i odusevljen sam.
evo, i ja ga imam par dana (inace je star 13 mjeseci mob) i odusevljen sam.
stvarno dobar mobitel.da ima BT i utor za kartice bio bi jos bolji.uglavnom,za malo novaca,dobar izbor.
Bookmarks