Pa kamera i nije tako kvalitetna kako kažete. Ja nisam niti malo zadovoljan kvalitetom snimaka koje ova kamera postiže. Inače ekran kakav nema niti jedan uređaj na tržištu nivoa cijene ovog mobitela pa i viših modela.
Pozdrav forumu Đuka
Pa kamera i nije tako kvalitetna kako kažete. Ja nisam niti malo zadovoljan kvalitetom snimaka koje ova kamera postiže. Inače ekran kakav nema niti jedan uređaj na tržištu nivoa cijene ovog mobitela pa i viših modela.
Pozdrav forumu Đuka
kamera mi se uopce ne svida a to sa 16mil boja nema nikakve razlike od 256000,usporedivali smo kameru od d600 i vs3 razlika je kao izmedu bmw i fice
To 16 mil boja znači da kamera ima 16mil boja, ti sliku na mobu vidiš sa 256000 boja. Npr. na kompu vidiš svih 16 mil boja ali tu opet nema neke razlike jer ipak slikana je s mobitelom.Izvorno postao sonyck
NEIzvorno postao AXL
To 16 mil boja se odnosi na ekran
a kamera ima rezoluciju 1,3 mpix
KISI KISI
zar se ne moze spojiti preko kabla na komp ovaj mob???
kad toliko kukate za blue....
imao sam ga oko mjesec dana i mogu reci da vrijedi svaku lipu.ekran je najbolji koji sam vidio,a to dokazuju i testovi.sa kompom sam se povezivao bez problema putem kabela.kamera je solidna,kao i video,a sa drugim mobitelima moguce se povezivati preko ir-a.izbornik je vrlo brz i jednostavan,a podrzava i teme.jedine mane su sto nema bluetooth i vanjski ekran.
Ima ga frend i mogu reći da D820 ima i puno bolju kameru i display
Da, zato sto ima kameru 2mpx i kosta 1900kn a vs3 nabavis za 750kn, naravno da nije najbolji ekran na svijetu ali za 100€ definitivno nema boljeg!Izvorno postao AXL
sto se tice displaya na vs3 smatram da je medju najboljima, i dan danas vrlo je malo modela sa 16 miliona boja, i daleko su skuplji...Izvorno postao BM0021
Agreed brothIzvorno postao vipovac
![]()
Imao sam taj vs3 kad je tek dosao kod nas,
mob stvarno ima strava ekran,
a isto tako sam imao i D pa mislim da mogu rec.
Ne kupujem ništa više.
Bookmarks