Koliko sam ja skužio, kada slikaš bez tog programa, slike su najnormalnije (mislim an 6600)... Kada uključiš program, slikaš normalno, i onda ti program obradi sliku i bude veće rezolucije (1Mpx čini mi se)... Slike dobro ispadaju...
Koliko sam ja skužio, kada slikaš bez tog programa, slike su najnormalnije (mislim an 6600)... Kada uključiš program, slikaš normalno, i onda ti program obradi sliku i bude veće rezolucije (1Mpx čini mi se)... Slike dobro ispadaju...
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
Bookmarks