Koliko sam ja skužio, kada slikaš bez tog programa, slike su najnormalnije (mislim an 6600)... Kada uključiš program, slikaš normalno, i onda ti program obradi sliku i bude veće rezolucije (1Mpx čini mi se)... Slike dobro ispadaju...