Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    MDA Vario
    Operater
    098
    Postova
    95
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazu mi da je moguci problem u tome sto sam nesto izbrisao iz start-upa a tice se pokretanja ActiveSynca. Vrlo moguce jer sam sa MemMaidom i Pocket Mehanicom cistio registry, i moguce da sam naknuo nesto sto nisam smio.

    Jel ima neka dobra dusa da mi napise svoje postavke iz start-upa.
    Ako netko koristi MemMaid samo neka baci oko "StartUp Programs" i napise mi lnkove koje ja nemam.
    Moji su:

    sddeamon.lnk
    poutlook.lnk
    OmapClock.lnk
    Init_Tray.lnk
    capnotify.lnk
    services.lnk
    elatepushservice.lnk

    Ajde please, provjerite koji vam je aktivan a da ga ja nemam, i dajte mi i njegov shortcut.


    Mozda i postoji kakva naredba za vracanje svih postavki na default?

    Anyone, please?
    Zadnji uredio g4nd : 11-05-2006 u 17:31

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Mobitel
    Nokia E71
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    37
    Postova
    2.121
    Bodovi
    30.046
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao g4nd
    Kazu mi da je moguci problem u tome sto sam nesto izbrisao iz start-upa a tice se pokretanja ActiveSynca. Vrlo moguce jer sam sa MemMaidom i Pocket Mehanicom cistio registry, i moguce da sam naknuo nesto sto nisam smio.

    Jel ima neka dobra dusa da mi napise svoje postavke iz start-upa.
    Ako netko koristi MemMaid samo neka baci oko "StartUp Programs" i napise mi lnkove koje ja nemam.
    Moji su:

    sddeamon.lnk
    poutlook.lnk
    OmapClock.lnk
    Init_Tray.lnk
    capnotify.lnk
    services.lnk
    elatepushservice.lnk
    Nemam niti jedan shortcut kao i ti, osim servicesa i outlooka, a sync mi radi normalno (BT).
    Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
    www.gadgethive.com


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Motorola Linkovi
    By Inovator in forum Windows Mobile
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 05-12-2008, 19:09
  2. link za WM2005 mpx200
    By phill in forum Windows Mobile
    Odgovora: 274
    Posljednji post: 30-01-2008, 14:44
  3. Internet via activesync
    By cj-six in forum Windows Mobile
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 22-03-2006, 19:34
  4. BT sinkronizacija i ActiveSync 4.1
    By Paske in forum Windows Mobile
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-02-2006, 11:33

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove