Kazu mi da je moguci problem u tome sto sam nesto izbrisao iz start-upa a tice se pokretanja ActiveSynca. Vrlo moguce jer sam sa MemMaidom i Pocket Mehanicom cistio registry, i moguce da sam naknuo nesto sto nisam smio.
Jel ima neka dobra dusa da mi napise svoje postavke iz start-upa.
Ako netko koristi MemMaid samo neka baci oko "StartUp Programs" i napise mi lnkove koje ja nemam.
Moji su:
sddeamon.lnk
poutlook.lnk
OmapClock.lnk
Init_Tray.lnk
capnotify.lnk
services.lnk
elatepushservice.lnk
Ajde please, provjerite koji vam je aktivan a da ga ja nemam, i dajte mi i njegov shortcut.
Mozda i postoji kakva naredba za vracanje svih postavki na default?
Anyone, please?
![]()


Odgovori uz citat
Bookmarks