još jedno pitanje... dali postoji ikakva mogućnost da vodatel nabaci neku akciju (slično ko i T-com) pa počne prodavat priključke za 1kn, ili barem puno jeftinije od dosadašnje cijene... ili su ti priključci stvarno toliko skupi da nema šanse da im cijena padne?
Ne samo da nema sanse da se cijena prikljucka smanji, nego pitanje je kad ce Vodatel moci razviti tu infrastrukturu po citavom gradu.
Tko se ljuti, uvalim mu kruti...
Bookmarks