Meni se čini da je od SX-a bolja nego kod 6600 al nisam siguran jer nemam baš mnogo iskustva
A kažu prijatelji, nema se autofokusa pa eto to bude
Meni se čini da je od SX-a bolja nego kod 6600 al nisam siguran jer nemam baš mnogo iskustva
A kažu prijatelji, nema se autofokusa pa eto to bude
well did you ever wake up with them bullfrogs on your mind?!
well did you ever wake up with them bullfrogs on your mind?!
Bookmarks