Ne znam je li spominjano na forumu, ali Nokijina VGA kamera (kakva je npr na 6600) je jedna od najboljih te vrste.
Znam da su je hvalili naveliko kad su bile usporedbe p910i, sx1 i 6600.
Ne znam je li spominjano na forumu, ali Nokijina VGA kamera (kakva je npr na 6600) je jedna od najboljih te vrste.
Znam da su je hvalili naveliko kad su bile usporedbe p910i, sx1 i 6600.
Meni se čini da je od SX-a bolja nego kod 6600 al nisam siguran jer nemam baš mnogo iskustva
A kažu prijatelji, nema se autofokusa pa eto to bude
well did you ever wake up with them bullfrogs on your mind?!
well did you ever wake up with them bullfrogs on your mind?!
Bookmarks