Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 8 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 177
  1. #76
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    s500
    Operater
    Htmobile
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S 55 ima 256 boja, a ne 4096 kako kaze BORISS

  2. #77
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Zg, Medveščak
    Mobitel
    Xperia P
    Operater
    Vip
    Godina
    37
    Postova
    1.760
    Bodovi
    15.456
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Poslao: Boriss
    Zelio sam kupiti MMS mobitel i kao dugogodisnji korisnik (i zaljubljenik) Ericssonovih mobitela izbor je pao na SE T610. Kad sam ga vdio i imao u rukama bio sam jako jako jako razocaran. I to iz nekoliko razloga:
    1) Kvaliteta izrade T 610 kao i drugih sonyericsson mobitela je jako losa i daleko ispod nivoa nekadasnjih ericssonovih mobija. Kad sam ga primio u ruku mislio sam da je rijec o igracki iz ducana tipa "sve po 10 kuna"
    2) Kvaliteta prijema i zvuka je isto ispodprosjecna. Moj T 65 ima daleko bolji signal i kvalitetu zvuka
    3) Zaslon iako je bolji nego u T 68 i T300 daleko zaostaje za konkurencijom. Cini mi se da Siemens S55 sa 4096 boja ima bolji zaslon. A kad vidis Sagem MYX6 dode Ti da places od muke.
    4) Imenik - mogu se dodavati samo 4 broja kontaktu bez mogucnosti tekstualnih podataka (kod T65 i R520 5 brojeva i dva tekstualna podatka) - barem tako tvrdi prodavac jer ga ja nisam imao mogucnosti puno isprobavati
    5) Organizator - nema kalendara odnosno prikaza mjeseca kao sto ima T 65 ili R 520 - barem tako tvrdi prodavac jer ga ja nisam imao mogucnosti puno isprobavati
    6) nemogucnost sinhroniziranja imenika mobitela sa PC pomocu Ericsson communication suite barem tako tvrdi prodavac jer ga ja nisam imao mogucnosti puno isprobavati. On ga je navodno pokusao sinhronizirati, ali nije uspio.
    Evo to je to. Mobitel je uglavnom prava pusiona, kao i svi ostali sonyericssoni. Na zalost nisu odrzali nivo kvalitete starih eriksona tako da sam odlucio ne kupiti T610



    JESI LI TI NORMALAN????????????T610 JE JEDAN OD NAJKVALITETNIJIH MOBITELA UOPĆE!!!!!PITAJ BILO KOGA!Ja sam bio iznenađen kad sam ga uzeo u ruku zato što tak kvalitetnog mobitela dugo nisam vidio!!!Nemoj ,molim te, da ga sa T65 moram uspoređivat!!!
    2)Rekao si da ga nisi probao a kažeš da je kvaliteta signala i zvuka ispodprosječna!!Tko zna gdje si ga probao...
    3) ima vrlo dobar zaslon a sam činjenica da kažeš da S55 ima 4096 boja govori da nemaš pojma!
    4)Samo 4 broja...Ma daa to je tak malllooo...
    5)Ima!Ima! (imao sam t610 pa znam o čemu govorim)
    6)Neznam,boli me za sinkronizaciju

    Ovo su moje reakcije a moderatori molim da se ne ljute ali POLUDIM kad čujem ovakve nepravedne optužbe!Gdje su drugi forumaši da reagiraju?!
    Disease and deprivation are stalking our land like... two wild, stalking things

  3. #78
    Gazda na Forumu! Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Legend, Sony Ericsson
    Operater
    Vipnet
    Godina
    47
    Postova
    3.705
    Bodovi
    68.568
    Nivo
    63
    Bodovi: 68.568, Nivo: 63
    Bodovi: 68.568, Nivo: 63
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    moderatori se ne ljute i slažu se da je T610 daleko najbolji telefon na tržištu trenutno u toj klasi. Naravno da nisu kompetentni argumenti nekog tko je telefon držao u ruci u dućanu i kojemu je prodavač objašnjavao neke stvari a ni sam nema pojma...
    I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
    "...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze

  4. #79
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Nov 2003
    Lokacija
    Istra
    Mobitel
    SonyEricsson t610
    Operater
    VIP
    Godina
    22
    Postova
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [hehehe...ej borisss na cemu si ti?????????????????????
    hehehe s55 sa 4096 bija?????????????????
    nema sinhronizacije t610 sa pc?????????????????

    necu komentirat na ove gluposti...vjerojatno si u rukama imao neki jeftin kineski radio tranzistor a prodavac ti je rekao da je to t610....neki sajam ili tako nesto?

    imam ga i znam sta je...ono sto ti kazes sigurno ne!
    Alki - Balki

  5. #80
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2002
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    S35,SE T610,HTC Desire
    Operater
    ViP,TELE2
    Godina
    51
    Postova
    226
    Bodovi
    9.838
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.838, Nivo: 23
    Bodovi: 9.838, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6) ima sigurno
    4) faks,ostalo,titula i tvrtka +4 već navedena
    2) kvaliteta veze i zvuka nijansu bolja nego na S35
    -stvarno malo sporiji softver od Siemensa

  6. #81
    Banned Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    N90
    Operater
    091
    Godina
    39
    Postova
    942
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Poslao: Boriss
    Na zalost nisu odrzali nivo kvalitete starih eriksona tako da sam odlucio ne kupiti T610
    ne samo eriksona nego i sonyj!!
    ako niste primjetili svi osim samsunga koriste recikliranu-jeftinu plastiku ma uzas! platis mob masno i dobis jadnu plastiku! t610 je jedan od kvalitetnijih izradjenih mobova na trzistu-kao i T100, T68(i)

  7. #82
    GSM-Java™ Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2003
    Lokacija
    Hrvatska
    Mobitel
    HTC One Dual SIM
    Operater
    VIPme,T-Mobile,Tele2
    Postova
    2.070
    Bodovi
    30.904
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.904, Nivo: 42
    Bodovi: 30.904, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni je T610 sasvim zadovoljavajuce kvalitete pa i vise od toga. Nema skripanja, mrdanja i slicno, sve je na svom mjestu samo sto je zavrsio na servisu
    Forumaš godine :)

  8. #83
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2002
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    S35,SE T610,HTC Desire
    Operater
    ViP,TELE2
    Godina
    51
    Postova
    226
    Bodovi
    9.838
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.838, Nivo: 23
    Bodovi: 9.838, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaj mu je?

  9. #84
    GSM-Java™ Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2003
    Lokacija
    Hrvatska
    Mobitel
    HTC One Dual SIM
    Operater
    VIPme,T-Mobile,Tele2
    Postova
    2.070
    Bodovi
    30.904
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.904, Nivo: 42
    Bodovi: 30.904, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nije primao punjac kako treba; malo se je punio, malo ne.

    Nakon 2 dana se je jednostvano iskljucio i vise nije davao znakove zivota.

    Poslao sam ga na servis u utorak, a u petak je uredjaj popravljen. Dostavit ce mi ga u PON
    Forumaš godine :)

  10. #85
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Zg, Medveščak
    Mobitel
    Xperia P
    Operater
    Vip
    Godina
    37
    Postova
    1.760
    Bodovi
    15.456
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nevjerojatno.Pa od koga nabavljate te "krive" telefone?Kak ja nisam imao niti jedan jedini problem sa njim?
    Disease and deprivation are stalking our land like... two wild, stalking things

  11. #86
    GSM-Java™ Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2003
    Lokacija
    Hrvatska
    Mobitel
    HTC One Dual SIM
    Operater
    VIPme,T-Mobile,Tele2
    Postova
    2.070
    Bodovi
    30.904
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.904, Nivo: 42
    Bodovi: 30.904, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Od Elektromagica
    Forumaš godine :)

  12. #87
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Zg, Medveščak
    Mobitel
    Xperia P
    Operater
    Vip
    Godina
    37
    Postova
    1.760
    Bodovi
    15.456
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I ja sam nabavio od njih pa je bilo ok
    Disease and deprivation are stalking our land like... two wild, stalking things

  13. #88
    GSM-Java™ Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2003
    Lokacija
    Hrvatska
    Mobitel
    HTC One Dual SIM
    Operater
    VIPme,T-Mobile,Tele2
    Postova
    2.070
    Bodovi
    30.904
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.904, Nivo: 42
    Bodovi: 30.904, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa ne mogu svi biti ok
    Forumaš godine :)

  14. #89
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    Poreč
    Mobitel
    iPhone 3G
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    45
    Postova
    401
    Bodovi
    8.614
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.614, Nivo: 22
    Bodovi: 8.614, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma pusti ove iz Electomagica u ku...!!!!
    Bio sam se jednom kupio Sony J70 od njih i riknuo je ekran. Svakog puta kada sam im poslao na popravak mob se vratio sa istom greškom i još nešto što su oni dodatno rasturili!!!
    Pa šta budale nisu mogle skužitit da nema slike na ekranu!!!???
    Čim čujem Eloctromagic odmah mi se zgadi!!!!
    Tko rano rani, rano dan zajebe!

  15. #90
    Banned Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    N90
    Operater
    091
    Godina
    39
    Postova
    942
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ooo pa vid ti to ovde netko ima sonija! to volim!!!

  16. #91
    Forumaš
    Datum registracije
    Mar 2003
    Mobitel
    Ericsson R520m
    Operater
    Simpa
    Godina
    22
    Postova
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vidim da je Boriss uzrokoval mnoge kovitlace. To je i uzrujalo mog prijatelja sa T610 pa smo usporedivali moj R 520 s njegovim T 610 pod raznim uvjetima i dosli do slijedeceg : (usporedba je napravljena na temelju Borissovog posta)
    1)T 610 je solidne kvalitete, ali je ipak losije napravljen od mojeg R 520, jedino je software nesto brzi. Ipak imam osjeźaj da su Samsunzi kvalitetnije napravljeni. Moj prijatelj je imao u ruci Sagem MYX6 i misli da je Sagem kvalitetnije napravljen.
    2) Kod T 610 glasniji je zvucnik, ali R 520 ima bolju kvalitetu prijema. Dok se kod T 610 culo prekida veze, R 520 je radio besprijekorno
    3) Zaslon T 610 je jako dobar u mraku ali se po danu nis ne vidi. Moras trcati u mraźnu prostoriju da vidiç tko te zove po danu. Samsunzi ipak imaju osjetno bolji zaslon.
    4) Nema razlike izmeĐu T 610 i R 520 samo mi se T 610 cini kompliciranijim
    5) ima
    6) Koriste†i zadnju verziju Comm. suite za one koje ne koriste Outlook nisam uspio sinkronizirati T 610 sa PC dok je s R 520 radio besprijekorno. Slu§ili smo se orig. Eriksonovim kabelom i IC dodatkom. Sa kabelom T 610 MPM uop†e nije prepoznao mobitel, dok se sa IC uspio, ali niç nije mogu†e bilo uźiniti.

  17. #92
    Registered User Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Dec 2002
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Ericsson K 530
    Operater
    Simpa
    Godina
    22
    Postova
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zabunio sam se i mislio sam M 55 a ne S 55, a to je samo jedno slovo.
    Mo§da sam bio malo preoçtar u vezi tog mobitela, ali svi piçuo T 610 kao supermobitelu, ali ja sam bio razoźaran. Ne mogu su pomo†i ali mislim da T 610 nije tako kvalitetno napravljen kao napr. R 320 ili T 68m ili Samsungovi mobiteli. Imao sam u ruci Sagem MYX6 i źini mi se bolje napravljen mobitel - pri tome ne mislim na software. T 610 i 65 sam usporeĐivao u duźanu zovu†i besplatne brojeve. Kod T 610 je bilo prekida veze, kod mojeg T 65 nije bilo.

  18. #93
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Zg, Medveščak
    Mobitel
    Xperia P
    Operater
    Vip
    Godina
    37
    Postova
    1.760
    Bodovi
    15.456
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kad sam imo T610 nije nikada došlo do prekida veze.Mislim da je to stvar operatera
    Disease and deprivation are stalking our land like... two wild, stalking things

  19. #94
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    Poreč
    Mobitel
    iPhone 3G
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    45
    Postova
    401
    Bodovi
    8.614
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.614, Nivo: 22
    Bodovi: 8.614, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Poslao: Boriss
    3) Zaslon iako je bolji nego u T 68 i T300 daleko zaostaje za konkurencijom. Cini mi se da Siemens S55 sa 4096 boja ima bolji zaslon.
    ...ma...ja sam imao M55 prije T610 i mogu reći da ti se pogrešno čini!!!
    Tko rano rani, rano dan zajebe!

  20. #95
    GSM-Java™ Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2003
    Lokacija
    Hrvatska
    Mobitel
    HTC One Dual SIM
    Operater
    VIPme,T-Mobile,Tele2
    Postova
    2.070
    Bodovi
    30.904
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.904, Nivo: 42
    Bodovi: 30.904, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    borisse... oladi
    Forumaš godine :)

  21. #96
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    Poreč
    Mobitel
    iPhone 3G
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    45
    Postova
    401
    Bodovi
    8.614
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.614, Nivo: 22
    Bodovi: 8.614, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Poslao: sezam-picika
    borisse... oladi
    Tko rano rani, rano dan zajebe!

  22. #97
    GSM-Java™ Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2003
    Lokacija
    Hrvatska
    Mobitel
    HTC One Dual SIM
    Operater
    VIPme,T-Mobile,Tele2
    Postova
    2.070
    Bodovi
    30.904
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.904, Nivo: 42
    Bodovi: 30.904, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    To sto sam rekao se odnosi samo na ovo oko kvalitete ekrana u usporedbi sa Siemensom
    Forumaš godine :)

  23. #98
    Gazda na Forumu! Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Legend, Sony Ericsson
    Operater
    Vipnet
    Godina
    47
    Postova
    3.705
    Bodovi
    68.568
    Nivo
    63
    Bodovi: 68.568, Nivo: 63
    Bodovi: 68.568, Nivo: 63
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa siemens ima totalno pikselizirane ekrane, samo nek ih usporedi s drugim telefonima koji imaju jednak broj boja. A da se zaslon od t610 ne vidi na suncu to i nije baš točno, vidi se dobro na skroz (ko i t68) direktnom suncu, a u ostalim slučajevima je dovoljno rukom zakloniti zaslon i sve se vidi.
    Isto ne vidim kako je moguće uspoređivati kompliciranost softvera od t610 i r520 - dva različita svijeta.
    I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
    "...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze

  24. #99
    Forumaš
    Datum registracije
    Nov 2003
    Lokacija
    zg
    Mobitel
    Nokia 6600 & 7610
    Operater
    HR VIPnet
    Postova
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    na stranici ftp:///ftp.wwwpuntocom.com ima puno korisnih programa za SEt610
    dario_mobifreak

  25. #100
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2003
    Mobitel
    iPhone, BB 8900
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    22
    Postova
    74
    Bodovi
    10.813
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.813, Nivo: 24
    Bodovi: 10.813, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bas se i ne moze uci na taj ftp site.


 
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 8 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Pomocccccc !!!! T610!!!!
    By ady in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 19-10-2005, 23:41
  2. Program za prebacivanje stvari preko BT-a na T610
    By traktor in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 22-10-2004, 18:28
  3. T610 - promjena kamere?
    By Mikey in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 05-02-2004, 12:15
  4. T610
    By Savec in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 08-08-2003, 14:49
  5. Odgovora: 6
    Posljednji post: 06-10-2002, 00:47

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove