neke stvari je malo ipak teže iskopati na SEu neko na nokiji... vidio si i sam da je čovjek čak 14(!!!!) nabrojao samo tako (naravno, neke ste mu rasvijetlili da ipak ima, ali neki nedostatci, možda samo za njega a možda i općeniti, što ih je iznio stoje)... mislim da je nokijin softver možda malo intuitivniji, no to je ipak navika... ne znam kako SE sada stoji sa svojom sporošću, znam da mi to najviše smeta. prije odustanem od kopanja da dođem do neke funkcije kad se sjetim kako su ericssoni i SEovi spori....


Odgovori uz citat
(tako ćeš ne samo više saznati o nekoj temi, nego će i tvoji postovi u raspravi biti kompetentniji, a ne na ovlaš napisani) NHF!

Bookmarks