E ovako ja neznam jeste li zavrsili sa ovom temom i jeste li uspjeli ali ja jesam
Buraz mi je kupio c55 i "naredio" da mu "nabacim" igrica i melodija...
Isto sam imao problema sa aktivacijom jave i mob se stalno gasio. Ugasen mob sam spojio na kabel i komp i uspio. Sve radi perfektno.
Na win 98 i kabel nema nikakvo ime ni ime proizvodjaca na sebi (klasicni bosanski uvezeni proizvod)