Poslao: drazen
vidio sam da na
digilander.libero.it/m_50/early-bird.htm
ima nekakav program koji samo privremano enabla javu. je li ga tko probao, radi li?????
Ne znam da li je to isti program koji je na www.gsm-free.com , ali ako je onda je meni "privremeno" enablana java već godinu dana na MT 50. Inače kod tog programa treba pažljivo čitati upute. Ima jedan jednostavniji, imaš ga na www.gsm-multifund.com pod nazivom Java Aktivator by SkyLord(otprilike)