ok tako ču napraviti
Ja uvijek ovako radim
1.formatiram sav c: disk
2.Stavim novi WIN XP SP2
3.Stavim potrebne drivere vezano za windowse
4.Instaliram driver za modem
5.Instaliram JAVU
6.Instaliram Antivirusni program
7.Instaliram Mozzilu Firefox
8.Instaliram Macromediu Player
9.Onda odmah instaliram MSN i ICQ
Nemoj instalirati druge programe prije nego to instaliraš MSN,npr.WinRar WinZip itd
ok tako ču napraviti
Lorry?Da li ti sada MSN radi?Čekam tvoje novosti.![]()
ma sada sam stavio obične xp i sada radi
Ok nema problema nadam se da si sada zadovoljan.Vidim da tebi radi normalno,super![]()
pih pacijentihehe geeez mislim...
ionako je tih dana msn imao problema malo s logiranjem
ah da reinstalacija + format sve uvijek rijesava haha![]()
ummmm... next time be smarter![]()
pa naravno
Bookmarks