skuzio sam to nes...vidjet cu da nabacam nekih stvari pa da vidim jel radi...hvala...
Jesam...ali kad odem u install new nema nicega....Izvorno postao GoGs
skuzio sam to nes...vidjet cu da nabacam nekih stvari pa da vidim jel radi...hvala...
Jesam...ali kad odem u install new nema nicega....Izvorno postao GoGs
Zadnji uredio Inovator : 20-04-2006 u 00:32
Bookmarks