= Citat = Izvorno postao DavorP
pokusavam raditi u njemu al se nemogu snaci...ak ima ko tutorial gdje bi mogao lakse skuziti kako intalirati nove aplikacije namob i take stvari posto mi p2k tools ne prepoznaje mobitel(radi se o e 1000)
nema tutoriala, moraš sam..... ajd kaži šta bi htio pa da ti objasnim kako šta...