Nemoj to raditi, izgubit ces garanciju, bespotrebno.
Nemoj to raditi, izgubit ces garanciju, bespotrebno.
zasto ne ja bi odneso i metno soft od w800i![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
KISI KISI
gle , pitao sam frenda koji oce kupiti mobitel dal mu treba garancija? reko je da mu ne treba da mu sve jedno za to , e sad, ja sam dao mob u t-com kad imam garanciju ali imam osjecaj da ce sve to potrajat preko mjesec dana a meni je i 10dana previse. rekli su mi da mi se jave za 5-7 dana u što sumnjam!!!! ja cu ih ljepo nazvat za 7 dana i ak neznaju kaj je s mobom ili ak znaju a neznaju kad ce biti gotovo uzet cu ga nazad i ide na crnjaka!!!Izvorno postao konan1
probaj staviti novi foft
Eto , prije 10 dana sam odnio mob u T-com i rekli da ce me nazvat za 5-7 dana , i sad ono ko da nisam sate brojio a kamoli dane..... Prodje 7 dana (dao sam im neke tolerancije) i idem ja njih zvati , nista nitko se ne javlja a posto sam ih zvao mislio sam valjda imaju gablec , zovem ponovo i ponovo i ponovo i NIŠTA!!!!! I tako sljedeca TRI dana!!!! Popizdio sam i onda jucer dodjem doma iz skole i veli mi baka da nek danas (petak) idem po mobiteli da su ovi zvali
![]()
Mene sad muci kaj moram u Varazdin u skolu a mob je u Krizevcima![]()
Bas me zanima kaj su oni to slozili
Pa može bit da su ti stavili novi soft gore, ili promjenili bateriju (ako je ona bila u kvaru)...
Vjerojatno će ti sad sve normalno raditi...
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
Bookmarks