Eto bio sad kod frenda i on je sa ispitivacem testirao bateriju i ima 3,04 V a trebala bi imati 3,6. Meni je sad banana sto ovdje nema niko ovakvi mobitel pa da probam , nego moram sutra u T-com iti. Zvao sam sluzbu za korisnike i pitao dal mi vrijedi garancija ak je riknula baterija i rekli su mi da to ovisi o T-centru di je mobitel kupljen. Što vi mislite da li mi vrijedi garancija za to.


Odgovori uz citat
) i idem ja njih zvati , nista nitko se ne javlja a posto sam ih zvao mislio sam valjda imaju gablec , zovem ponovo i ponovo i ponovo i NIŠTA!!!!! I tako sljedeca TRI dana!!!! Popizdio sam i onda jucer dodjem doma iz skole i veli mi baka da nek danas (petak) idem po mobiteli da su ovi zvali

Bookmarks