tako se je meni dogodili kada sm slao sa sonny ericsona na motorolu v3 ili bilo koju motorolu i zablokiralo je
zato jer neki mobiteli nisu kompatibilni sa drugina npr sonny ericson k700i i motorola v3,ili u tvome slučaju Nokia 3650 i D750i tako ti mobiteli nisu kompatibilni jedan sa drugim i zato ti zablokira ako imaš garanciju odnesi ga u servis i reci samo da je zablokiral oni če ti to srediti
tako su i meni
Bookmarks