baš čudno... izdleda kao da je ispucano pet puta krivo... si siguran da ga neko prije tebe nije 5 puta fulao?
pa daj napiši malo taj imei negov i kod kojim si ga probao dekodirat i serial box koji si koristio....pa možda si i nešto krivo napravio.. možda se iznađe neko riješenje...


Odgovori uz citat
radi na simpu,ali na vip ne,pa jel bi mi netko mogo sredit kodove...
a i da je skuplji mob i da znam tko je vlasnik vratio bih ga,nisam takav klosar

Bookmarks