reci softwer koji imas?Izvorno postao medvjed
to mi se nikad nije dogadalo, a odmah ti mogu reci da imam najstariji softwer.. 2. nesto nest.. ne da mi se sad to gledat..
tako da mozda cak je problem u mobu... imas garnaciju?
reci softwer koji imas?Izvorno postao medvjed
to mi se nikad nije dogadalo, a odmah ti mogu reci da imam najstariji softwer.. 2. nesto nest.. ne da mi se sad to gledat..
tako da mozda cak je problem u mobu... imas garnaciju?
kak da provjerim software?
imam garanciju, kupljen je u vipu.. jucer sam bio na sljemenu i imao je 3 crtice za signal, NEMOGUCE je bilo razgovarati....
kucaj *#06# da vidiš soft
well did you ever wake up with them bullfrogs on your mind?!
well did you ever wake up with them bullfrogs on your mind?!
ukucao sam i dobio ovo:
serijski broj: 357968003131171
nisam ti ja stručan u nokiu, al na SX-u sa symbianom 6 možeš odmah vidjeti i FW i ostale stvari
well did you ever wake up with them bullfrogs on your mind?!
well did you ever wake up with them bullfrogs on your mind?!
Za fw treba ukucat *#0000#
odnesi mobitel na servis,imas garanciju od mobisa
Bookmarks