Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: c72 kupnja?

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Baranja
    Mobitel
    SL45i,,C60,M55,ST55,SX1..
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    45
    Postova
    425
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    c72 kupnja?

    Ovako pruzila mi se prilika kupiti c72 za 300kn pa me zanima dali se to isplati?
    Vec neko vrijeme nisam u "mobilnim" vodama pa sam zaboravio vecinu stvari.
    mob je brandiran na T-mobile tako da ima sve te njihove gluposti ali mislim da to nije problem izbrisati i unjeti originalan siemensov softvare.
    I da pokusao sam pretraziti forum ali ima slabo informacija o tom modelu.
    --------------Burn rubber,not your soul!--------------

  2. #2
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Fatina Jama
    Mobitel
    SE k530i>w660i
    Operater
    Vip&TELE2
    Godina
    35
    Postova
    598
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DA, možeš izbacit skoro sva t-šit smeća i bez winswupa, ali najbolje ti je swupat mob(ili originalan soft stavit), a mislim da ti treba neki poseban kabel.
    Za kupnju neznam, ako ti se sviđa uzmi jer 300kn je mislim realna cijena ovog moba!
    Pozdrav!

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Baranja
    Mobitel
    SL45i,,C60,M55,ST55,SX1..
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    45
    Postova
    425
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo uzeo sam mob,nije lose...
    E sad danas sam modificirao seriski kabel za seriju 55 sa 2 otpornika i mobitel ga prepoznaje kao DCA-500,s kojim kako pise na forumu nije moguce koristiti winswup.
    kako bez winsvupa izbrisati t-com dodatke?
    Zadnji uredio Sljaka : 18-04-2006 u 19:57
    --------------Burn rubber,not your soul!--------------

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Baranja
    Mobitel
    SL45i,,C60,M55,ST55,SX1..
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    45
    Postova
    425
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    --------------Burn rubber,not your soul!--------------

  5. #5
    .custom. Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    zaDAR
    Mobitel
    Galaxy Nexus, Note 2
    Operater
    VIPnet
    Godina
    46
    Postova
    5.704
    Bodovi
    47.932
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.932, Nivo: 53
    Bodovi: 47.932, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mozes i bez winswup-a, ali opet ti treba kabel...

    da nisi mozda zalemio neke krive pinove?
    maraschino - PTICICA

  6. #6
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Fatina Jama
    Mobitel
    SE k530i>w660i
    Operater
    Vip&TELE2
    Godina
    35
    Postova
    598
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e, da imam taj mob reka bit ti!
    ja sam na CX70 prvo izbrisao sve teme, slike , i ostalo od vodafonea, i izbrisao da mi desni softkey ide na Live!(izbrišeš folder MagicLink, mislim)!
    Znači trebaš prog koji podržava C72 i OpenDisk, ja koristim VSFE(neznam ako podržava C72), i sve to izbrišeš!Ili možeš nać na netu cijeli sadržaj originalnog(nebrandanog) foldera Default i stavit u mob!(ovo sve govorim napamet jer nisam imao C72, ali mislim da je to kod svih siemensa isto)!
    Pozdrav!

  7. #7
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Baranja
    Mobitel
    SL45i,,C60,M55,ST55,SX1..
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    45
    Postova
    425
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma nema veze,uspio sam.Skinio sam sa siemensmanie program c72_flex i s njim upisao kompletnu memoriju od originalne siemensove verzije...
    Nema vise t-mobile ikona,precaca i ostalih gluposti..
    Jedino mi je ostalo u my media folderu linkovi za download slika i glazbe ali i toga cu se vec rijesiti
    Za komunikaciju izmedju kompa i mobitela koristim VSFE koji je puno brzi od DES-a a ima i Open Disc integriran.
    --------------Burn rubber,not your soul!--------------


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. kupnja printera u gramatu
    By tutlek in forum Stolna računala
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 31-03-2006, 20:12
  2. Kupnja zvucne kartice!
    By Rvs_Gamer in forum Stolna računala
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 29-06-2005, 13:30
  3. kupnja E720 preko oglasa?
    By cime in forum Samsung
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 22-06-2005, 00:43
  4. Kupnja digitalca do 1500-2000 kn
    By FaiNt in forum Digitalni Fotoaparati - Novosti # Usporedbe # Savjeti
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 19-06-2005, 17:23
  5. Bluetooth kupnja
    By cook22 in forum Stolna računala
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 26-04-2005, 10:54

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove