Ako si u prilici, pitaj ih za verziju softvera. U mene je 3.66.
smea, čista glupost i laž. Meni 6270 još nikad nije napravila problem što se tiče softvera, nikad nije blokirala, nikad se nije restartovala (6230 mi se znala restartovati povremeno). Dok, 6280 ima ogromnih problema sa stabilnošću softvera. Izvor: strani mobile forumi.[/QUOTE]
ne znam nisam imao 6270 prijatelj mi tako kaze jer je on koristi a i jeden decko iz beograda mi je rekao da ima isti problem sa 6270.
Get rich or die tryin.....
Ako si u prilici, pitaj ih za verziju softvera. U mene je 3.66.
Gle, meni je mobitela već puna kapa i ja bi samo da ovo rješim, znači pitao si drugdje, onda tek sada tu, ja sam mislio da si tu postavio thread, uglavnom...Izvorno postao points
Izvorno postao points
Što da ga slikam, ima slika na netu, uostalom to je mob od cure, moj se is priloženog vidi.
Izvorno postao smea
koji problem???, dajte budite malo precizniji.
Gleep šta ti bi odjednom?![]()
jedan moj prijatelj ima 6270 zali se da telefon mi se non stop koci i mora ga resetovati i zali se na baterija-kratko traje.Izvorno postao Gleep!
Get rich or die tryin.....
Ma niš, uvidio sam da većina pojma nema ili ne želi odgovoriti o ovome vezano za rušenje appleta, plus što sam izgleda zaslužio brisanje posta na Java podforumu..no vidjet ću, akuloko se tu kroz par dana ne pojavi neko poboljšanje.odustat ću i od problema, a samim time i od nokia foruma ovdje.Izvorno postao points
Moglo bi biti, bye bye nokia, hello siemens...:-)
No way!! Pa nemoj da te prve prepreke podstaknu da odustanes. Ovo je dobar forum, naci ces odgovore na svoja pitanja.Izvorno postao Gleep!
SKR. je SKR. za SKR.
Nego... Koliko vam traje baterija na 6270? Uz recimo nekih 40-ak minuta razgovora dnevno?? Da li može izdržati bar puna 2 dana??
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
Izvorno postao djomla
Znam, no nisam uzeo jednu stvar u obzir, otuda malo kritičan stav - n6270 j erealtivno nov telefon i možda ga premalo ljudi kod nas ima da bi uvidjeli moj problem, a možda je baš vezan za soft u telefonu ili možda(manje moguće) hardver..
Rješit ću ja to već, treba imati strpljenja i upornosti.
Pošto je telfon za koji sam se ja javio kod moje cure pouzdanu informaciju ti ne mogu reći, no pošto smo dislocirani(znači razgovori prelaze i preko 60 min dnevno) dva dana zaključno sa pola noći (za 10 minuta) sigurno traje a razgovora ima sigurno 80-ak minuta.Izvorno postao Ićo
mobitel imam oko 3 mjeseca i do sad nikakvih problema,a što se tiće baterije oko 2,5-3 dana izdrži bez problema..normalno ako slušam mp3 onda oko jednog dana,al to je normalno..
možda jedini "problem" s mobitelom su dimenzije jer dolaskom lijepog vremena već počinjem izmišljati kamo da da ga stavim...
Meni baterija traje 1.5 dan do 2. Uzmi u obzir da telefoniram možda 10min dnevno, pošaljem 20 poruka, uslikam 10 slika, slušam mp3.
nabavio frendu i fon je ok a za razgovore mi se čini mrak , jedino kaj na 6280 mogu brijat po RTL-u mukte
abdbda
evo jedno pitanje za sve vlasnike 6270;
http://cafe.mobil.hr/showpost.php?p=320439&postcount=19
da li je ovo istina, tj. da li se mogu kreirat izbornici na 6270 i 6280 po vlastitoj želji?
Možeš promjeniti izgled ikona u izborniku, to je sigurno, a na 6270/6280 imaš tri-četri različita izgleda izbornika...
Ako nevjeruješ pogledaj ovdje:
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?p=320542#post320542
temu sam sam napravio, pa pogledaj sreenshotove, menija... Pa sam zaključi...
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
Nisam siguran na shto mislis...malo preciziraj da li mislish na samom mobu ili s nekim editorom...nego mene zanima neshto drugo, kod nekih poziva je zvuk kod razgovora (to se cuje i na jednoj i na drugoj strani) kao metalan, nije mi jasno yashto, jel do mikrofona ili do samog signala, da li se to vama deshava?
E, jedna full bitna stvar - kod poruka se ne vidi vrijeme slanja poruke nego vrijeme kad je poruka primljena / jel to do nekog settinga ili???
Izvorno postao Gleep!
Metalni zvuk obično označava da se radi o velikom zračenju mobitela (meni se to javljalo na 6610 kad je bila izišla, a tada su je bili u V.Britaniji povukli upravo zbog povećane količine SARa). Može biti do toga, a drugo- možda kao na Motoroli ROKR, hardver smeta za normalnu reprodukciju zvuka. Bilo bi najbolje odnijeti je u servis.
Što se vremena primanja SMSa tiče, kod mene je problem da vidim samo vrijeme kad sam poslao poruku, ali ne i kad je isporučena. To me malo buni jer znam da su neke Nokije (npr 6310) imale u Izvješću baš vrijeme kad je poruka dostavljena na drugi mob.
Hvala na objašnjenju, vidiš to sa zračenjem je malo scarry:-), odnijet u ga na servis najbolje.Izvorno postao Mobyy
E, vidiš ovo s vremenom isporuke na drugi telefon sam i sam vidio na više nokia, i mišljenja sam da je to recimo način na koji mob pročita ono što mu mreža dostavi, no ovo sa dolaskom poruke na mob bi po meni isto trebalo biti možda do mreže, morati ću provjeriti, čudno je kako god okreneš.
Znači tebi u delivery reportu piše vrijeme kad si je ti poslao...jesi li na vipu?
Jesam, na VIPu. Nisam siguran je li do mreže ili možda do samoga mobitela.![]()
I ja imam problem sa vremenom primanja poruka.
Npr. poruku koju sam primio sinoć u 22.30, piše mi da sam primio u 23.30. I uvijek tako. Onda su mi kreteni u call centru predložili da stavim Time zone GMT, iako smo mi GMT+1, što je pomoglo u tom pogledu, ali mi se sve ostalo poremetilo, jer imam mnooooogo podsjetnika, rođendana i slično u kalendaru, pa su se svi pomjerili za jedan sat, što mi naravno ne odgovara. Ima li ko kokvo rješenje za ovo?
Da možda nije neka greška u softu?? Ako je, onda nadogradnaj softa...
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
Pa ne znam da li je do softa... Stvarno mi se ne da nadograđivati, a nemam ni gdje![]()
Bookmarks