strašno...nakon što sam stavio flex sa video snimanjem ( sa BDove stranice) kako god upadnem u ''prikaži slobodan prostor'' on meni izbaci ''Ime:Telefon'' ... jel ima koje tu pomoći....?
tnx
strašno...nakon što sam stavio flex sa video snimanjem ( sa BDove stranice) kako god upadnem u ''prikaži slobodan prostor'' on meni izbaci ''Ime:Telefon'' ... jel ima koje tu pomoći....?
tnx
Bookmarks